З 16 по 20 березня 2015 року в школі проходив тиждень математики.
Активну участь брали вчителі математики та учні 5-11 кл.
Метою всіх проведених заходів було: розвивати кмітливість і математичне мислення, вивчати елементи історії математики, ознайомлювати учнів із життям і діяльністю славетних математиків, з практичним застосуванням цієї науки.
Тиждень розпочався традиційною виставкою-конкурсом малюнків, плакатів та стінних газет, в якому були задіяні учні 5-11 класів.
У 6-А та 6-Б класах було проведено цікаві відкриті уроки-аукціони на тему: «Дії з раціональними числами» ( учитель Рудка Л.Д.), на якому школярі мали можливість поборотися за право розіграти лоти – необхідні для учня речі. Варто відзначити наступних дітей: Ніколаєву Інну, Воробель Оксану, Гошовського Володю (6-Б), Бараника Владислава, Орлінську Мар’яну, Мізюнського Назара ( 6-А ).
Також шестикласники мали можливість позмагатися у конкурсі «Веселі математики» , у якому перемогли учні 6-Б класу.
У 8-Б класі був проведений урок «Теорема Піфагора. Розв’язування задач» ( учитель Павлик І.В.), на якому учні мали змогу вибрати найоптимальніший з розв’язків задачі на обчислення площі даху будинку. Найактивнішими були учні: Боровська Діана, Кулаков Денис, Гонтар Анастасія.
У 8-А класі був проведений інтегрований урок «Формула коренів квадратного рівняння», було задано психологічний настрій використанням історичного матеріалу про квадратні кавуни, використано загадки про корінь і рівняння, вивчили формули для розв’язування повних квадратних рівнянь, в другій частині учні складали програму на мові Паскаль, яка за введеними з клавіатури коефіцієнтами знаходить корені квадратного рівняння. Найкраще працювали Рацин Ірина, Горбач Оля, Мельник Сергій, Смотилевич Галина.
У 9-А кл. був проведений відкритий інтегрований урок «Алгебраїчна та геометрична прогресії. Поема Т. Шевченка . Проблема материнства» ( вчителі Гладченко Л. І. та Петринка О. Т.), на якому було розв’язано вправи з використанням властивостей прогресій, ознайомлено учнів з поемою «Катерина» Т.Г. Шевченка.
Також був проведений відкритий виховний захід для учнів 9-х класів, присвячений Всесвітньому дню числа П. Вчитель математики Гладченко Л.І, та ведучі заходу Е.Скрипничук та І.Тихоліз розповіли про історію числа П, запропонували послухати музичне звучання числа цього дивовижного числа, запропонували розв`язати задачі та ребуси з цим числом, розповіли про українського рекордсмена з запам`ятовування значення числа та провели шкільний конкурс на запам`ятовування числа П.
Традиційно тиждень математики завершився проведенням міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» серед учнів 2-11 класів, у якому взяли участь 108 учасників, учнів 5-11 класів – 60 учнів ( координатор конкурс Рудка Л.Д.).
Всі проведені заходи та відкриті уроки залишили по собі безліч яскравих вражень, нові знання, принесли натхнення та наснагу, віру у власні сили.
|