Тиждень інформатики проходив з 27.11.2017 по 01.12.2017 згідно затвердженого плану.
Заходи були спрямовані на:
• розвиток творчої фантазії;
• логічного мислення;
• вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
• формування обов'язковості, відповідальності, креативності.
Протягом тижня учні 2-4 класів виконували творче завдання: Створюємо «Зимову казку» за допомогою засобів графічного редактора Pаint. Кращі роботи було видрукувано і вивішено на стіні. Також, протягом тижня для учнів 2-4 класів при допомозі соціального педагога школи був проведений інтелектуальний марафон «Розумники і розумниці».
В перший день тижня вчителем інформатики Ковпак Н.П. було проведено відкритий урок у 7-А класі на тему: «Побудова інформаційної моделі. Карти знань».
Також було проведено конкурс листівок до Нового Року, виготовлених на комп’ютері між 5-ми класами. Кращими стали листівки Гузовської Анастасії та Лисака Віталія (5-А клас), Кіракосян Андріани та Рогатин Христини (5-Б клас)
Наступний день тижня, був також насиченим. Учні розгадували кросворди з інформатики, а також переглядали відео «Казки про Інтернет».
У середу Топольницька О.Я. і Ковпак Н.П. провели брейн-ринг на тему: «Наш друг і помічник компютер» між учнями 6-х класів. Найактивнішими учасниками були: Дорош Софія, Ковалишин Яна, Зозуляк Владислав, Черкасець Олександр, Сусло Оксана, Лемчук Вікторія (6-А), Николайчук Саша, Богач Володимир, Мисевич Діана, Лисан Ілона, Мурза Олександр, Марущак Софія та Головецький Анатолій (6-Б).
У четвер вчитель інформатики Пшук В.В. провів відкритий урок у 9-А класі на тему: «Класичні алгоритми для роботи з масивами».
Загалом в проведенні тижня інформатики участь взяли майже всі учні школи. Активних учасників та переможців конкурсів буде нагороджено грамотами та подяками на загальношкільній лінійці. |