Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 124

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 31.05.2023, 21:48

Головна » 2017 » Лютий » 27 » Стартуємо вже сьогодні
10:57
Стартуємо вже сьогодні

  Здібності особистості розвиваються у діяльності та потребують високої інтелектуальної активності. І найбільш актуальним засобом такого розвитку учнів під час навчання є залучення їх до конкурсів, олімпіад, турнірів.

  На сьогоднішній день учнівська олімпіада є однією з найважливіших форм позакласної роботи, що спонукає учнів до самоосвіти та науково - дослідної діяльності, розвиває їх інтелектуальний потенціал, розкриває креативні та творчі здібності, виховує інтерес до предмета.

  Аналізуючи мету та завдання олімпіади, можна сказати, що олімпіадні задачі з ІКТ оригінальні, цікаві, нестандартні і матють значну кількість «точок зчеплення» теорії з практикою. Специфіка олімпіадних задач полягає в тому, що більшість із них, подібно програмування, потребують від учнів критичного мислення, дослідницької діяльності, творчої роботи. Як засвідчує практика, у методичній системі єдиного підходу до вироблення в учнів умінь розв’язувати такі задачі немає.

  Якісна підготовка учнів до олімпіади, а саме психолого - педагогічне та організаційне сприяння розвитку їхніх інтересів, можливостей і здібностей, може бути реалізована на основі побудови відповідної стратегії фахової діяльності вчителів, яка повинна бути динамічною й гнучкою, з використанням сучасних ІКТ. Для того, щоб процес підготовки до олімпіади не був хаотичним та епізодичним, учителю необхідно створити комплексне інтелектуально - насичене середовище, зокрема дібрати форми, засоби та методи навчання, спрогнозувати самостійну роботу учнів, розробити систему завдань і критерії оцінювання.

  Завдання олімпіади з ІКТ розраховані на виконання у середовищі MS Office 2010 Professional.

 Учасникам олімпіади забороняється користуватися власною літературою, друкованими або рукописними матеріалами, засобами комунікації (Інтернет, мобільні телефони, електронні носії інформації тощо).

  Оргкомітет олімпіади на час проведення турів олімпіади має забезпечити неможливість взаємодії учасників олімпіади з використанням мережевих технологій.

  Цього навчального року ІІІ тур олімпіади з ІКТ був особливим. На учасників олімпіади та їх наставників чекав сюрприз. Корпорація Microsoft презентувала їм Office 365 Pro+. Щасливцями виявились й учні нашої школи, а саме: Любінецький Владислав та Довбуш Святослав.

  11 та 12 лютого на базі фізико-математичного факультету Тернопільського педагогічного інституту імені Володимира Гнатюка відбулась олімпіада. Два дні учні працювали у посиленому режимі. Перший день безпосередньо над виконанням завдань ІІІ етапу, а другий день було 40-ка хвилинне тестування та асорті. В програму асорті входили компетентнісні задачі, які учні мали виконати застосовуючи компютер. Оскільки інформатика рекордсмен з міжпредметних звязках, то ніколи не вгадаєш, яку область знань буде використано. Цього року конкурсанти повинні були добре володіти не лише математикою, але і географією та фізикою. Це доводить те, що в олімпіаді з ІКТ повинна брати участь всесторонньо розвинена дитина.

   Результати ІІІ етапу нас не дуже потішили, але заохочення учні отримали вагоме. То ж що це таке Office 365 ?

До програмних комплексів Office 365 входять програми Word, Excel, PowerPoint і Outlook. За них потрібно заплатити лише раз, а використовувати їх можна лише на одному ПК.

До планів Office 365 входять не лише ці програми, а й інші служби, що працюють через Інтернет, зокрема онлайнове сховище OneDrive і хвилини для міжнародних викликів у програмі Skype для домашнього використання. Служба Office 365 дає змогу інсталювати програми Office на ПК, комп’ютери Mac, планшети (включно з пристроями iPad і планшетами з Android) і телефони.

  Office є у потрібному місці в потрібний час. І на робочому місці, і в улюбленому кафе – ви завжди на зв’язку та готові до роботи. Використовуйте, переглядайте та редагуйте потрібні файли на настільному комп’ютері та мобільних пристроях. Обліковий запис Microsoft, за допомогою якого ви придбали Office 365, надає доступ до розширених функцій форматування, редагування та співавторства на телефонах і планшетах.Серед пристроїв, що підтримуються, – планшети та телефони з Windows, пристрої iPad і iPhone, а також планшети та телефони з Android.

  Ось таким виявився 2016-2017 навчальний рік для переможців олімпіади з ІКТ. А які ж сюрпризи чекають на нас у 2017-2018 навчальному році дізнаються переможці ІІ етапу. То ж стартуємо сьогодні до нових знань, до майбутніх перемог.

Учитель інформатики О.Я. Топольницька

Переглядів: 580 | Додав: sanych1310 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz