Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 07.12.2021, 00:39

Головна » 2021 » Листопад » 17 » Переможці Всеукраїнських інтернет - олімпіад
21:12
Переможці Всеукраїнських інтернет - олімпіад

Сьогодні на солодкі гостини до директора школи були запрошені переможці Всеукраїнських інтернет - олімпіад з німецької мови та зарубіжної літератури разом з своїм вчителем Наталією Мирославівною Бурдейною. Володимир Станіславович вручив дипломи, подякував учням і Наталії Мирославівні за успішну працю і здобуті перемоги.

Переможці Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з німецької мови:

Бронецька Аліна, учениця 7-А класу (Диплом ІІ ступеня);

Смеречанська Софія, учениця 7-А класу (Диплом ІІ ступеня);

Теремчук Ангеліна, учениця 7-Б класу (Диплом ІІІ ступеня).

Переможці Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» із зарубіжної літератури:

Тумак Анастасія, учениця 8-А класу (Диплом ІІ ступеня);

Вівчар Евеліна, учениця 8-А класу (Диплом ІІ ступеня);

Лега Альбіна, учениця 8-А класу (Диплом ІІІ ступеня);

Підгребя Владислава, учениця 8-А класу (Диплом ІІІ ступеня);

Чернюх Андріана, учениця 8-А класу (Диплом ІІІ ступеня).

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Мандрівникам належить світ!» від проекту «На Урок» :

Семенчук Олександр, учень 6-А класу (Диплом ІІ ступеня);

Бронецька Аліна, учениця 7-А класу (Диплом І ступеня);

Смеречанська Софія, учениця 7-А класу (Диплом І ступеня);

Черлінко Вікторія, учениця 7-А класу (Диплом ІІІ ступеня);

Ніколаєва Валерія, учениця 7-Б класу (Диплом І ступеня);

Сороцька Уляна, учениця 7-Б класу (Диплом І ступеня);

Земледух Анастасія, учениця 7-Б класу (Диплом ІІ ступеня);

Теремчук Ангеліна, учениця 7-Б класу (Диплом ІІ ступеня);

Липка Юлія, учениця 7-Б класу (Диплом ІІІ ступеня);

Олексишин Тетяна, учениця 7-Б класу (Диплом ІІІ ступеня);

Грицюк Анастасія, учениця 8-А класу (Диплом І ступеня);

Лега Альбіна, учениця 8-А класу (Диплом І ступеня);

Підгребя Владислава, учениця 8-А класу (Диплом І ступеня);

Чернюх Андріана, учениця 8-А класу (Диплом І ступеня);

Ленюк Денис, учень 8-А класу (Диплом ІІІ ступеня).

Переглядів: 23 | Додав: dovganyukvasyl | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz