У час сучасних технологій, коли люди все більше і більше поринають у віртуальний світ, ми досить часто забуваємо про класику століть. Сьогодні молодь проводить свій час по-різному, надає перевагу походам у клуб чи кіно, розвагам на вечірці чи бодай удома в компанії друзів. Серед усього цього рідко знаходиться місце для відвідування театральних вистав, опер чи балету.
Ми, учні 10-го класу спеціалізованої школи ім. О. С. Маковея, під незабутніми враженнями від прочитаного твору Івана Нечуя- Левицького "Кайдашева сім'я", вирішили відвідати Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г.Шевченка. До нас приєднався і 9-й клас. Вистава розпочалась о 19.00 і тривала 1 год 20 хв. За цей короткий проміжок часу ми з класним керівником 10 класу О.Я.Топольницькою та вчителем української мови та літератури М.А.Даньо знову переживали емоції, які отримували під час читання твору, та їх ставало все більше: захоплююча гра акторів, загадкова музика, прекрасні декорації, які дійсно демонстрували пореформену дійсність тогочасного життя українського народу. Ми були в захваті!
Важко забути Кайдашиху, котра через свої прискіпування таки встигла допекти обом невісткам, Омелька Кайдаша та його працьовитість, і, звісно, Карпа і Лавріна з їхніми чудовими чорнобровими жінками. Час у театрі пролетів надзвичайно швидко, хотілось продовження. Після цікавої вистави ми побували в мальовничих куточках нічного, такого захоплюючого Тернополя.
Учні та вчителі спеціалізованої школи І-ІІІ ст. ім. О. С. Маковея висловлюють щиру подяку директору закладу В. С. Бенев'яту та завідувачу відділу з питань освіти Н. М. Підгребі за допомогу в організації поїздки.
Проходять роки, змінюється все, світ йде до вдосконалення своїх надбань, але мистецтво залишається незмінним, вічним.
Любі друзі, відвідуйте такі місця якомога частіше, адже це справді розвиває нас як особистостей, як людей, котрі живуть у високоінтелектуальному суспільстві.
Учениці 10 класу
спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. ім.О.С.Маковея
Боровська Діана та Смотилевич Галина
|