Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 66

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 10:54

Головна » 2015 » Червень » 12 » Лінійка успіхів
13:06
Лінійка успіхів

28 травня, на завершення  навчального року у школі пройшла традиційна урочиста  "Лінійка успіхів ".

  На лінійці були нагороджені учні 5 - 10 класів за успіхи в  різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях. Було вручено 256 грамот. 

Зокрема  у предметних олімпіадах, конкурсах, учні показали такі результати:

п/

п

Прізвище, ім`я

 учня

клас

предмет

конкурс, олімпіада, результат

Прізвище, ім`я,

по батькові вчителя

1

Марущак Діана

5

Українська мова і література

ІІ місце ІІ етап конкурс ім.Т.Шевченка

Шклярик Г.П.

2

Ніколаєва Інна

6

Математика

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Рудка Л.Д.

3

Орлінська Мар’яна

6

Українська мова і література

Українська мова і література

ІІІ місце ІІ етап конкурс ім.П.Яцика

ІІ місце ІІ етап конкурс ім. Тараса Шевченка

Петринка О.Т.

 

Петринка О.Т.

4

Бараник Владислав

 

 

6

Українська мова

 

Математика

І місце ІІ етап конкурс ім.П.Яцика

ІІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Петринка О.Т.

 

Рудка Л.Д.

5

Мізюнський Назар

6

Математика

ІІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Рудка Л.Д.

6

Любінецький

Владислав

7

Українська мова і література

ІІІ місце ІІ етап конкурс ім. Тараса Шевченка

Даньо М.А.

7

Горук Олександр

8

Фізика

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Котик Л.К.

8

Голоден Михайло

8

Інформатика

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Топольницька О.Я.

9

Рацин Ірина

8

Англійська мова

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Гресик О.О.

10

Боровська Діана

8

Біологія

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Лецко О.В.

11

Мельник Сергій

8

Інформатика

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Топольницька О.Я.

12

Стахира Христина

8

хімія

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Дзюжинська В.Т.

13

Кальчук Руслана

8

Інформаційні технології

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

 Топольницька О.Я.

14

Смотилевич Галина

8

Українська мова

ІІ місце ІІ етап конкурс ім.П.Яцика

Даньо М.А.

15

Горбач Наталія

9

Інформатика

 

Географія

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

Пшук В.В.

 

Винниченко Л.М.

16

Матвіїв Тетяна

9

Математика

 

Секція математики

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІ місце ІІ (обласний) етап конкурсу  – захисту МАН

Гладченко Л.І.

 

Гладченко Л.І.

17

Дутчак Ольга

9

Математика

 

Географія

 

Географія і ландшафтознавство

 

секція «Геологія».

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІІ місце ІІ (обласний) етап конкурсу  – захисту МАН

І місце - Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» в секції «Геологія».

Павлик І.В.

 

Скоревич О.Л.

 

Скоревич О.Л.

18

Смотилевич Діана

9

Інформатика

ІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Шалак М.М.

19

Цюприк Юлія

9

Українська мова і література

 

Українська мова і література

Українська мова і література

 

І місце ІІ етап конкурс ім. Тараса Шевченка

І місце ІІ етап конкурс ім.П.Яцика

І  місце ІІ етап предметних олімпіад

 

 

Петринка О.Т.

Петринка О.Т.

Петринка О.Т.

 

 

 

20

Свіченюк Уляна

9

Секція історії релігії, теології і релігієзнавства

ІІ місце ІІ (обласний) етап конкурсу  – захисту МАН

Галько І.Р.

21

Боднар Ольга

9

Секція історії України

ІІІ місце ІІ (обласний) етап конкурсу  – захисту МАН

Галько І.Р.

22

Мельник Олена

10

Українська мова і література

Фізика

ІІІ місце ІІ етап конкурс ім.П.Яцика

ІІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Даньо М.А.

 

 

Котик Л.К.

23

Бурик Андріана

10

Математика

ІІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Рудка Л.Д.

24

Одайський Назар

10

Фізика

 

Інформатика

 

Секція технології і

програмування

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

І  місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІІ місце ІІ (обласний) етап конкурсу  – захисту МАН

Котик Л.К.

 

   Топольницька О.Я

 

      Топольницька О.Я.

25

Капиця Тетяна

10

Математика

 

Біологія

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

Рудка Л.Д.

 

Лецко О.В.

26

Паньків Денис

10

Українська мова і література

 

Історія

 

ІІ місце ІІ етап конкурс ім. Тараса Шевченка

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

Даньо М.А.

 

 

Юзьвак О.Я.

27

Ковальська  Оксана

11

Українська мова і література

Українська мова і література

Біологія

 

Екологія

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІ місце ІІ етап конкурс ім.П.Яцика

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

Петринка О.Т.

 

Петринка О.Т.

 

Лецко О.В.

 

Лецко О.В.

28

Півторак Василь

11

Українська мова і література

 

історія

ІІІ місце ІІ етап конкурс ім. Тараса Шевченка

ІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

Петринка О.Т.

 

 

Горішна О.В.

29

Мізюнська Ірина

 

Фізика

 

Математика

 

Секція теоретична фізика

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІІ місце ІІ(обласний) етап конкурсу  – захисту МАН

Котик Л.К.

 

Гладченко Л.І.

 

Котик Л.К.

30

Рудка Олександр

11

Українська мова і література

Фізика

 

Інформатика

 

Математика

 

Історія

ІІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

І місце ІІ етап

предметних олімпіад

ІІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Шклярик Г.П.

 

 

Котик Л.К.

 

Пшук В.В.

 

Рудка Л.Д.

 

Горішна О.В.

31

Гошовський Олег

11

Інформаційні технології

ІІ  місце ІІ етап

предметних олімпіад

 

Пшук В.В.

32

Гладченко Віталій

11

Основи економіки

ІІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

Николюк І.В.

33

Штипований Андрій

11

Основи економіки

ІІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

Николюк І.В.

34

Смеречанська

Соломія

11

Хімія

ІІІ місце ІІ етап

предметних олімпіад

Дзюжинська В.Т.

 

У Міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної грамотності «Бобер» (інформатика):

17 учасників з нашої школи  здобули:

 Відмінних результатів – 11

Добрих 6

 У Всеукраїнському  інтерактивному  учнівському  конкурсі  юних суспільствознавців „Кришталева сова”

у номінації правознавство взяли участь  25 учасників, з яких отримали   :

Дипломи І ступеня – 4 учнів

          дипломи      ІІ  ступеня – 6 учнів

             дипломи    ІІІ ступеня  – 13 учнів

Сертифікат учасника - 2 учнів.

 

Переглядів: 337 | Додав: iryna | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz