Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 124

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.05.2023, 01:08

Головна » 2021 » Березень » 12 » "Інтелект України"
14:26
"Інтелект України"

У спеціалізованій школі  I-III ст. ім. О. Маковея вже 4 роки діти 4-В вчаться за проєктом "Інтелект України". Як вчитель з досвідом можу впевнено сказати, що це чудовий проєкт, який дає дітям грунтовні та міцні знання. Форма подачі матеріалу для дітей цікава: відеоматеріали, пісенний матеріал, велика кількість плакатів, спеціальні підручники. Діти вивчають нові предмети "Еврика", "Навчаємось разом", "Людина і світ", які вчать логічно мислити, допомагають ставити цілі, досягати їх та бути успішними в житті. Вчителі, учні та батьки задоволені цим проєктом.  

Попросила батьків написати відгуки про навчання дітей у проєкті "ІнтелектУкраїни". 2-3 речення.Батьки написали дуже багато.Хочу поділитись цими відгуками з вами.

Мар'яна Гаврилюк

 Я дуже задоволена, що моя дитина навчається за програмою «Інтелект України». Перш за все, це значно вищий рівень подання інформації для дітей. А найцікавіше вона надходить у вигляді гри, за допомогою відеороликів, а це неабияк сприяє навчанню. Моєму синові цікаво навчатися, він завжди розказує нову, цікаву інформацію, яку вони вивчають на уроках, якої немає у звичайній шкільній програмі. Так, методика значно важча, але ми справляємось, оскільки щоразу щось нове. Урок «Людина і світ» є улюбленим мого сина, там стільки цікавого) Проект повністю виправдовує себе, бачу тільки плюси для навчання дітей.

Наталія Денис

Враження від програми "Інтелект України" тільки позитивні. Подобається новий підхід до навчання. Найголовніше, що дитині цікаво. Рівень знань вищий, ніж за стандартною програмою. Доступно і зрозуміло подається матеріал, тому велику кількість поданого дитина запам'ятовує на уроках. Багато цікавого можна дізнатися з предметів "Навчаємося разом" та "Людина і світ", чого немає у звичайних класах. Я задоволена,що мій син навчається по даній програмі. Сподіваюся, що даний проєкт буде мати продовження у подальшому навчанні.

Ірина Ковальчук

Усім батькам діток,які готуються піти у перший клас,я можу із впевненістю рекомендувати навчання за програмою "Інтелект України" . Вже у назві цього проєкту є основний напрямок його діяльності-розвиток інтелектуальних здібностей учнів! Адже рівень знань та розумові здібності значно вищі, ніж за стандартною програмою. Чудове матеріально – технічне забезпечення . Щомісячно із Харкова приходять матеріали: зошити для учнів ( окремо на кожний предмет формату А 4, тренувальні для додаткових вправ, таблиці на урок, відеоматеріали ). Переваги – дітям не потрібно носити важкий портфель з підручниками,а вчитель забезпечений усім необхідним,щоб доступно донести матеріал. На уроках читання використовуються відео сюжети мультфільмів,кіно, після перегляду яких діти розповідають про побачене або зачитують відповідний уривок . Є предмет“Навчаємося разом”, на якому діти розвивають пам`ять за спеціальними методиками, вчаться працювати з інформацією, та предмет “Еврика”, на якому учні розвивають творчі, винахідницькі якості, кмітливість, працюють над розв’язанням складних задач. Логічна і цікава побудова уроків , які насичені різними видами робіт, коли діти мають можливість попрацювати з плакатами та ілюстраціями, переглянути цікаву презентацію чи відео, поспівати та порухатись – запорука успішної роботи. Тішить, що діти вчаться не просто засвоювати матеріал, а шукати правильні відповіді, досліджуючи. Помітно, що навіть у побутових розмовах використовують наукову і навіть технічну термінологію. Головною перевагою вважаю те, що дітей вчать мислити, швидко приймати рішення та знаходити вихід у будь-яких ситуаціях. Ми,як батьки четвертокласників,РЕКОМЕНДУЄМО "Інтелект України''!!!! І ще ми щиро дякуємо нашій ВЧИТЕЛЬЦІ, Миронюк Тамарі Андріївні, за те,що зважилася на те,щоб запровадити цю програму в нашому місті і в нашій школі!!!!

Світлана Шпак

Батьками вже багато висказано про переваги навчання за програмою "Інтелект України",але хочу додати,що якщо моя дитина вже четвертий рік поспіль ходить до школи з задоволенням,то це того варто! Коли в дитини горять очі,коли розповідає,що нового і цікавого дізналась,або як цікаво пройшов день, думаю що кожна мама чи тато буде радіти за свою дитину,за її досягнення,за її бажання вчитися. Місія батьків - гідно виховати свою дитину і дати належну освіту,яка в майбутньому її забезпечить. Тому цей проєкт є найважливішим початком для навчання дітей!!! Самі кращі інвестиції, це інвестиції в своїх дітей (освіта,культурний розвиток та їх підтримка). Дякуємо за її працю,зусилля,креативний та індивідуальний підхід до кожної дитини,навчання здоровому способу життя ,правильному харчуванню,організацію різних цікавих конкурсів,виступів!!!! Бажаємо їй і надалі успішно працювати в цьому напрямку!!!! Сміливо зважуйтеся на цю програму!!! Зробіть перший вклад у майбутнє своєї дитини!!!!

Ірина Гишка

Враження від навчання за програмою "Інтелект України" - лише позитивні. Із впевненістю можу сказати, що проєкт дає справді хороші результати. Незважаючи на те, що матеріал досить об'ємний та насичений, але він викладений у настільки чіткій та логічній послідовності, з елементами гри, що легко розуміється дитиною та засвоюється. В кінці кожного уроку є завдання-змагання ( так звані "Перегони"), які тренують швидкість мислення, допомагають краще засвоювати матеріал і водночас є дуже цікавими для дитини. Ненав'язливо, в доступній формі діти знайомляться з азами географії, біології, логіки і навіть фізики та хімії. Я сама дізнаюся багато нового та цікавого! Моїй доньці цікаво вчитися, а це основний критерій успіху.

Ірина Заваринська

Спостерігаючи за успіхами дочки, можу зробити висновок, що проєкт «Інтелект України» себе виправдовує. Сприяє гнучкому мисленню, навчає самостійно думати, приймати рішення. Головне – дитині цікаво: процес проходить, неначе гра. Учні можуть самостійно працювати в зошиті, що зручно для батьків. До школи йдемо з превеликим задоволенням, щодня дочка ділиться тим, що вже засвоїла та новими враженнями. Методика подання дітям нового матеріалу сучасна, драйвова та перспективна. Вважаю, що за проєктом «Інтелект України» майбутнє наших дітей!

Леся Котик

Я дуже задоволена, що моя дитина навчається за програмою «Інтелект України». Досить великий обсяг та складність матеріалу компенсується поданням його у формі гри та використанням аудіо та відеороликів, мультфільмів, веселих казок та пісень. Дитині цікаво вчитися, легше засвоїти матеріал. Навчальний процес зручно поставлений з добре ілюстрованими робочими зошитами, завдання-змагання «Великі Перегони» підтримують мотивацію вчитися. Звісно, навантаження досить велике, але діти справляються і отримують знання з цікавістю та задоволенням.

Ірина Михалків

Ось і ми за проектом " Інтелект України " навчаємось четвертий рік ! Ми довго думали : в яку школу ,клас віддати нашу дитину. Признаюсь, спочатку було трохи боязно ,проте ми ризикнули - і ні разу не пошкодували про це. Звісно ,донці спочатку доводилось допомагати з виконанням завдань, але зараз, завдяки програмі ,вона самостійно справляється з усіма завданнями різних рівнів складності. Результати навчання ми помітили практично відразу. Тішить, що діти вчаться не просто засвоювати матеріал, а шукати правильні відповіді, досліджуючи .Іх успішність вже сьогодні здивує будь - кого. З легкістю показують на карті Україну її сусідів ,розповідають про материки ,океани та космос. Можна ще дуже багато перераховувати достоїнства та переваги цього проекту, адже він того вартий.

 

Переглядів: 291 | Додав: olga20dutchak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz