Гордість школи
Школа ім.О.С.Маковея пишається успіхами своїх учнів. Гордістю нашого навчального закладу є учениця 6 класу Демчук Галина. Дівчинка гарно навчається, старанна, вихована, є взірцем для однокласників.
За 5 років вона здобула 17 медалей, з яких 6 золотих, 7 срібних і 4 бронзових.
Учениця змалечку полюбляє активні розваги, рухливі ігри, тому батьки обрали саме настільний теніс і привели в Заліщицьку ДЮСШ .
Спорт допомагає людині бути у добрій фізичній формі, виховує характер і силу волі. Заняття будь-яким видом спорту зміцнюють здоров’я, заряджають енергію на весь день.
Теніс – цікавий, особливий вид спорту, що вимагає швидкої реакції, чіткої координації рухів, сконцентрованості, розвиває гнучкість, витривалість і силу.
Першим тренером Галинки була Мамалига Ольга Владиславівна, яка розділяла усі перемоги і поразки, вміла відзначити сильні й слабкі місця обдарованої дитини. Першу нагороду за 3 місце Галинка здобула у Міжнародному турнірі в м.Луцьку.
Далі був Міжобласний турнір з настільного тенісу серед дівчат з нагоди Дня Буковинського Віча, який відбувся 1 листопада 2013 року в м.Кіцмані. Галина посіла 1 місце.
Гра цілковито захопила юну спортсменку. На чемпіонаті області з настільного тенісу 16-17 травня 2014 року у м.Тернополі виборола почесне перше місце, нагороджена золотою медаллю.
На обласному чемпіонаті з настільного тенісу в м.Тернополі 27-28 квітня 2013 році – учениця зайняла 2 місце.
Наполегливі тренування серед команд юнаків і дівчат принесли 3 місце на відкритому чемпіонаті в місті Чернівці (2014 р.).
Заняття спортом дають можливість відчути радість власних досягнень, дарують зустрічі з цікавими людьми, фізично розвиненими і впевненими в собі.
Пам’ятною, вагомою була нагорода за ІІІ місце у Міжнародному турнірі з настільного тенісу, присвяченому Дню міста у Чернівцях ( 01-04.10.2015 р.), на чемпіонаті області серед дівчат 28-29.10.2015 р. юна тенісистка здобула почесне ІІ місце.
Завдячуючи умілому наставництву тренера – фахівця Ушія Ярослава Антоновича, Демчук Галина посіла VІ місце у клубному чемпіонаті України « Дитяча ліга» у м.Львові ( 2015 – 2016 р.).
Впевнені, що це не остання перемога юної спортсменки. Віримо, що завдяки наполегливим тренуванням і вдосконаленню майстерності Галина ще не раз прославить рідну школу і наші Заліщики. |