Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 124

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.05.2023, 01:02

Головна » 2021 » Листопад » 11

Учень 9-А класу Квасниця Максим взяв участь у мовній естафеті «Слово та голос – більш нічого. А серце б’ється-ожива, як їх почує!..» і передає її учениці 8-Б класу Кирилюк Мар'яні.
#тиждень_писемності_мовна_естафета

Переглядів: 133 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

Мова – це не тільки засіб спілкування, але й історичний досвід і світогляд народу, його духовність та самобутня культура, національна  свідомість та величні традиції. Не дарма визначна українська поетеса Ліна Костенко пророкувала: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».

Про історію виникнення і розвитку письма учні 10 класу дізналися сьогодні з інформаційного бюлетеня.
#тиждень_писемності

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 105 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

Всеукраїнський диктант єдності пишуть щорічно. Дата обрана не просто так - 9 листопада в Україні відзначається важливе національне свято, вперше встановлене в 1997 році.

Таким чином виходить, що сьогодні українці відзначають два свята: День вшанування Нестора Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія - і День української писемності та мови. 

Цього року диктант прочитав український письменник Юрій Андрухович.

... Читати далі »

Переглядів: 107 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021 | Коментарі (0)

До Дня української писемності та мови учні 5-А класу разом із учителем української літератури Лилик І.І. провели конкурс малюнків на мовну тематику. Приємно вражає те, що в цих малюнках - частинка дитячої душі, щирої, відданої і безмежно закоханої в українську культуру!

Переглядів: 109 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

Ось і стартує наш шкільний тиждень, присвячений Дню української писемності та мові. Розпочинаємо його з хорошої новини: дванадцять учнів 6-А класу брали участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з української мови "Всеосвіта Осінь - 2021". Майже всі учасники І етапу показали відмінний результат. Національний Реєстр Рекордів офіційно засвідчив олімпіаду від "Всеосвіти" рекордсменом за найбільшу кількість навчальних предметів на шкільній олімпіаді, зокрема з української мови зареєструвалося 180327 учнів. І ми стали частиною такого великого цілого. Знання - сила, яка є невід'ємною складовою нації!

Переглядів: 111 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

Сьогодні відбулося засідання школи адаптації молодого вчителя, яка об'єднує вчителів у перший рік їхньої педагогічної діяльності. Учасники засідання обговорили тему: "Психологічний комфорт молодого вчителя в школі». Молоді вчителі поділилися враженнями від першого року роботи в школі, розповіли про проблеми і труднощі адаптаційного періоду. Спілкування вийшло дуже відвертим. Особливо

радує активність молодих педагогів, які докладають багато зусиль щоб відповідати професійним вимогам, які стоять перед учителем, активно працюють над підвищенням свого професійного рівня. Бо справжнє становлення вчителя відбувається саме з приходом до школи, ... Читати далі »

Переглядів: 115 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

Сьогодні відбулося засідання членів методичної ради школи. Зараз дистанційне навчання накладає подвійне навантаження на вчителів і часу катастрофічно бракує. Тому засідання було вечірнім)). Незабаром почнеться шкільне внутрішнє самооцінювання і були обговорені питання пов'язані з його проведенням. Однією з умов успішного і безпечного освітнього середовища є дотримання учасниками освітнього процесу принципів академічної доброчесності, прийняте рішення про постійний моніторинг цього питання і напрацювання механізмів щодо виявлення порушень академічної доброчесності як педагогічними працівниками так і здобувачами освіти. Важливим питанням, яке потребує особливої уваги- це готовність вчителів старшої школи працювати відповідно до нового державного с ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 112 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

29 жовтня відбулося засідання шкільної студії молодого вчителя (керівник І.Р.Галько). Студія молодого вчителя поєднує дві форми роботи з молодими вчителями: є школа адаптації молодого вчителя (1 рік роботи) та школа майстерності молодих вчителів (2-4 рік роботи). Метою школи адаптації вчителя є надання допомоги у розв’язанні першочергових проблем щодо методики викладання, планування своєї практичної діяльності, організації роботи з шкільною документацією, сприяння професійному становленню молодого педагога, формування потреби у безперервному навчанні.

Основним же завданням школи майстерності молодого вчителя є удосконалення процесу формув ... Читати далі »

Переглядів: 114 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

Питанню мотивації і зацікавлення учнів вивченням іноземних мов було присвячене

засідання шкільного  яке відбулося 29 жовтня (голова МО І.В.Ласкорійчук). Вчителі обговорили питання використання сучасник методик і технологій для вивчення іноземних мов, інтерактивних ігрових інтернет ресурсів, поділилися практичними порадами як урізноманітнити уроки іноземних мов використовуючи завдання, які матимуть практичний результат, зацікавлять дітей. Учасники засідання обговорили роботу у НПП "Інтелект України". Особливу увагу приділили позакласним заход ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

28 жовтня відбулося засідання шкільного (голова МО М.А.Даньо). Обговорюючи нові підходи до викладання української мови учасники наголошували, що у затвердженому Кабінетом Міністрів України засадничому документі, що визначає курс на реформування середньої школи («Нова українська школа») серед переліку десяти ключових компетентностей під першим номером визначено спілкування державною і рідною мовами. Важко переоцінити значення цієї компетентності. З того, як говорить та чи та людина, можна уявити собі загальний розвиток цієї людини, її освіту й культурний рівень. Оселею буття духу називають мову, в оселі мови живе людина. Мова – знаряддя мислення: у ній відбивається інтелігентність людини, її повага до інших, її охайність у широкому розумінн ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: dovganyukvasyl | Дата: 11.11.2021

Copyright MyCorp © 2023
Створити безкоштовний сайт на uCoz