Секції
Меню сайту

Форма входу

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.10.2017, 01:31

Секції:

У 2008-2009 н.р.працювали секції : фізики, інформатики, хімії, української мови і літератури.
У  2009-2010 н.р. працювали секції: фізики, інформатики, хімії, української мови і літератури, математики, ОНДР.
У  2010-2011 н.р. працювали секції: фізики, інформатики, хімії, української мови і літератури, математики, ОНДР, історичного краєзнавства.
У  2011-2012 н.р. працювали секції: фізики, інформатики, , української мови і літератури, математики, ОНДР, географії, історичного краєзнавства.
У  2012-2013 н.р. працювали секції: фізики, інформатики,  української мови і літератури, математики, ОНДР, географії, історичного краєзнавства.
У  2013-2014 н.р. працювали секції: фізики, інформатики,  математики, ОНДР, географії, історичного краєзнавства.
У  2014-2015 н.р. працюють секції: фізики, інформатики,  математики, ОНДР, географії, історичного краєзнавства.
 

Секція фізики: керівник секції з 2008 року - Котик Леся Констянтинівна

 
ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ:
2009 р.«Про термоелектричне перетворення теплових потоків ґрунту». Роботу виконав Марусик Андрій, учень 10-Б класу (секція експериментальної фізики, ІІІ місце).
2010 р.Марусик Андрій, 11-Б клас, (секція експериментальної фізики) «Використання енергетичних ресурсів Землі» - ІІ місце
  2011 р.Свіченюк Ірина, 10 клас, (секція астрономії) «Поза межами Сонячної системи» - ІІІ місце
 2012 р.Петренко Іван :«Механічний розрахунок ліній електропередач» ІІІ місце
2013р. Петренко Іван , 10 А клас - ІІ місце «Порівняльна характеристика кабельних та повітряних ліній електропередач»
•  Жук Наталія, 10 А клас«Дослідження пристроїв, що використовують перепади температур у товщі води для отримання електричної енергії» - ІІ місце
2014 р. - Жук Наталія, 11 А классекція технологічних процесів та перспективних технологій, «Дослідження пристроїв, які використовують перепади температур у товщі води для отримання електричної енергії» - ІІ місце
Петренко Іван , 11 А клас  (секція теоретичної фізики),« Компактний мюонний соленоїд» - І місце
Мізюнська Ірина, 10 Б клас, (секція теоретичної фізики), « Кульова блискавка нерозгаданий феномен у природі» - ІІІ місце 
2015 р Мізюнська Ірина , 11 - Б клас, ( секція теоретичної фізики) - ІІІ місце
 
ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ МАН:
У 2010 р. учень 11-Б класу Марусик А. у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в м. Києві,  здобув ІІІ місце.
У жовтні 2013 року робота учениці 11 А класу, слухачки секції  фізики Наталії Жук «Дослідження пристроїв, що використовують перепади температур у товщі води для отримання електричної енергії» була нагороджена ІІ дипломом за  ІІ місце у ІV Всеукраїнській науково-технічній виставці молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України» секція екології та ресурсозбереження ( науковий керівник Котик Л.К.).
 

Секція хімії - (2008 - 2011р.) керівник секції -Дзюжинська Валентина Тарасівна

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ:
2009 р. Послання води». Роботу виконала Дзюжинська Любов, учениця 9-А класу (секція хімії, ІІІ місце). Науковий керівник Дзюжинська В. Т., вчитель хімії, категорія вища, старший вчитель.
«Вода – жива суть, інформаційна матриця життя. Думка в кристалі води». Роботу виконала Боднарук Юлія Василівна, учениця 8-А класу (секція хімії, ІІІ місце). Науковий керівник Дзюжинська В.Т.)
2010 р.Мартишко Роман, 8-Б клас, (секція агрономії) «Вивчення гепатопротекторних та сорбтивних властивостей обліпихи крушиновидної» ІІІ місце (науковий керівник Дзюжинська В.Т. вчитель хімії)
Костинюк Оксана, 11-А клас, (секція економіки) «Містика води» - ІІІ місце (науковий керівник вчитель хімії Дзюжинська В.Т.)
Дзюжинська Любов, 10-А клас, (секція агрономії) «Фітохімічне дослідження хрону звичайного» - ІІ місце (науковий керівник кандидат медичних наук Тернопільського медичного університету Лихвацький П.Г.)
 

Секція української мови і літератури (2008 - 2013 р.) керівник секції - Петринка Олександра Теодозіївна

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ:
2009р.Товариство «Просвіта» й утвердження української державності» роботу виконала Барабаш Наталя Петрівна, учениця 9-Б класу (секція української мови та літератури, ІІІ місце). Науковий керівник Винницька Світлана Степанівна
2010р.Тимчук Людмила (секція української мови та літератури) «Тема скривдженої дівчини-селянки на матеріалі творчості Г. Квітки-Основ’яненка, Т. Шевченка та Марка Вовчка» - ІІ місце (науковий керівник Павлюк О.Т.
Барабаш Наталія, 10-Б клас, (секція історичного краєзнавства) «Діяльність Товариства «Просвіта» на Заліщанщині кінця ХІХ ст. першої половини ХХ століття» - ІІ місце (науковий керівник Винницька С.С. вчитель української мови та літератури
2011 р.Короленко Марта (секція української мови та літератури) «Об`єктивація сакрального у творчості Богдана Ігоря Антонича»  - ІІІ місце (науковий керівник Павлюк О.Т. вчитель української мови та літератури)
2012 р.Короленко Марта 11 клас (секція української мови та літератури)  «Сакральна лексика як ознака ідіостилю Б.- І. Антоновича» ІІ місце (науковий керівник Павлюк О.Т. вчитель української мови та літератури).
 

Секція інформатики - (працює з 2008 р.) керівник секції з 2011р. Топольницька Олександра Ярославівна

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ:
2014 р. Рудка Олександр, 10 А клас, ІІ місце, секція  комп’ютерних систем та мереж, «Пошук оптимального шляху на транспортній мережі»- ІІ місце (науковий керівник вчитель інформатики Топольницька О.Я.);
2015 р. Одайський Назар,10 клас, ІІІ місце
 

Секція математики - (працює з 2009 р.) керівник секції з 2013р. Гладченко Любов Іванівна

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ:
2012 р. Яремійчук Євген, 9 – А клас, секція прикладної математики, «Розв’язування  геометричних задач методом координат» ІІІ місце, (науковий керівник Рудка Л. Д.).
2014 р. Гладченко Віталій , 10 Б клас, секція прикладної математики, «Комплексні числа, їх найпростіше застосування. Форми запису комплексних чисел» - ІІІ місце, (науковий керівник Гладченко  Л.І.)
2015 р.  Луник Тетяна, 10 клас (ЗОШ І - ІІІ ст. смт.Товсте), секція математики, І - місце( науковий керіник Вільховецька Л.М.) 
            Матвіїв Тетяна 9 - А клас, секція математики - ІІ місце (науковий керівник Гладченко Л.І.) 

Секція історичного краєзнавства -  керівник секції з 2010 р. Галько Ірина Романівна

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ:
2011р.Гриненко Максим, 11 – Б клас (секція археології)  - «Трипільські пам`ятки на території Заліщицького краю»  ІІ місце
Свіченюк Ірина, 10 клас, (секція релігієзнавства та історії релігії) «Греко – Католицька Церква в національному русі Галичини  кінця XVІ до першої половини XX століть »  - ІІІ місце
2012р.Подорожко Ірина учениця 10 клас (секція історичного краєзнавства) «Роль Осипа Маковея в громадському житті Заліщанщини» - ІІ місце
2013 р.Золота Ірина, 9 - Б клас ««Запровадження християнства у Київській Русі» - ІІІ місце
2014 р. Кошіль Арсен, 11 – А клас, секція історії України,  « Заліщицька трагедія    5 липня 1941 року» - І місце
Золота Ірина, 10 – Б клас, секція теології, релігієзнавства та історії релігії,«Християнізація українських земель у І тисячолітті» - ІІІ  місце
2015 р. Боднар Ольга, 9 – Б клас, секція історії України,   - ІІІ місце
Свіченюк Уляна, 9 – Б клас, секція теології,  - ІІ  місце
 
ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ - ЗАХИСТУ:
2011р. Гриненко Максим, 11 – Б клас (секція археології)  - «Трипільські пам`ятки на території Заліщицького краю»  ІІ місце (Президентський стипендіат 2011року)(науковий керівник Галько І.Р.);
2014 р. Кошіль Арсен, 11 – А клас, секція історії України,  « Заліщицька трагедія    5 липня 1941 року» - ІІ місце (науковий керівник Галько І.Р.).
 

Секція географії - керівник секції з 2011 року  Скоревич Оксана Левківна

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ:
2011 Винницька Софія , 9 – Б клас (секція географії) –  «Дністровський каньйон- унікальна пам`ятка природи Тернопільщини, його охорона та збереження»  ІІІ місце
2012р Винницька Софія (10 клас)«Природні комплекси території національного природного парку «Дністровський каньйон» як об’єкти рекреації та туризму, проблеми охорони довкілля в межах Заліщицького району, шляхи їх вирішення», ІІІ місце
Заровецька Ольга (9 В клас) «Унікальні природні водні об’єкти Тернопільщини, їх використання та охорона» ІІІ місце
2013 р. Гладченко Віталій, 9 –Б клас секція географії- І місце, (науковий керівник Виннниченко Л.М.)
2014 р.Зварич Роман, 10 А клас, секція, секція географії та ландшафтознавства, «Подільські Товтри - природне диво України» - ІІІ місце
»: Дутчак Ольга, учениця  8 Б класу,  «Туристичний  та рекреаційний потенціал природних територій Дністровського каньйону» у у номінації «Рекреація» І місце
2015 р.Дутчак Ольга, 9 - Б клас, секція, секція географії та ландшафтознавства,  - ІІІ місце, 
 Данчак  Олександр, 10 клас ( ЗОШ І - ІІІ ст.с.Лисівці), секція, секція географії та ландшафтознавства, ІІІ місце ( науковий керівник Касіяник 
 
 
 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz